GELİŞMİŞ
ARAMA
SATILIK
KİRALIK

-

-

-

2016 KIA için, büyük bir ilerleme ve başarıların dinamik yılı oldu.

Eklenme Tarihi: 10-01-2017

Kia için 2016, genişleme, kilometre taşları ve yeni potansiyellerle dolu bir yıl oldu. Yeni ürün lansmanları, önemli yıldönümleri ve takvim boyunca dağınık heyecan verici olaylar ve başarılarla 2016, heyecan, ilham ve şükranla tüketildi

2016 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) , Ocak ayında, Kia bizim altında üstün özerk teknoloji duyurdu SÜRÜCÜ WISE alt markası. Kia, 2030 yılına kadar tamamen otomatikleştirilmiş otomobilleri yola çıkarmayı ve tamamen bağlı akıllı araçların farkına varmayı hedefliyor.

Bizim ikinci bir parçası olarak 2020 Yakıt Verimliliği Yol Haritası ,  Kia da eko-teknoloji geliştirme ve ticarileştirme ilerleme için büyük planları ortaya koydu. Galası Niro hibrid ve yeşil araba pazarında lider olmayı Kia planları sadece başlangıcıdır.

Bu arada, El-yeni  Cadenza  premium sedan ve en çok satan Rio  subcompact başarılı dünya 2016 yılında başlangıçları yaptı.

Kia'nın kutlamaları için de çok anlamlı yıldönümleri vardı. 2016 10 işaretli inci yılı Peter Schreyer olarak Baş Tasarım Sorumlusu Kia. Tasarım devrimimizin arkasındaki adam olan Bay Schreyer'in Kia'ya katılma kararı, markanın önemli bir dönüm noktası oldu ve muhteşem muhteşem yılları kutlamak çok anlamlı bir andı.

Biz de Clay Kralı ile 10 yıllık ortaklık kutladı Rafael Nadal . Kariyerinin başlarında bir ilişki kurduktan sonra, Rafa ile on yıl boyunca değişip büyümekten bahsetmek çok güzeldi.

Olarak ruhları yüksekti UEFA EURO şampiyonası bu yıl Avrupa'ya döndü. Etkinliğin resmi bir ortağı olarak taraftarları ve izleyicileri yarışmanın her yanındaki ilgi çekici etkinliklere dahil ederek heyecanı yoğunlaştırmak için rol aldık.

Kia ile ilgili bazı büyük ödül almak için gitti otomobil tasarımı ve kalitesi . Biz de 69 yerleştirilen th üzerinde Interbrand en iyi global markalar önceki yıla beş noktalar yükselen, listede.

En son, bizim Niro sonuçta yaklaşık dört ABD'de genelinde bir kros gezi gazı alır yapılmış bir Guinness Dünya Rekoru ayarı yakıt verimliliği için.

Gördüğünüz gibi, 2016, Kia için büyük ilerleme ve başarıların dinamik yılıydı. Marka sloganını, korumak için güç Sürpriz , gelecek yıl daha keyifli sürprizler getirmek için emin olacaktır. Mutlu Yıllar!

Tartışma

İlk Yorumu siz yapın.
UZMAN PROFİLİ
...

Arabam .Net

Mesleğiniz

Uzmanın Tüm Makalelerini Gör MESAJ GÖNDER