GELİŞMİŞ
ARAMA
SATILIK
KİRALIK

-

-

-

BMW 8 Serisi Spied: Büyük, Kalın Lüks İki Kapılı

Eklenme Tarihi: 10-01-2017

2018 BMW 8 Serisi Spied: Büyük, Kalın Lüks İki Kapılı

BMW hepsini 8 tane kupa ile alıyor.

 

BMW'nin gelecek 7 serisi kamuflaj kaplı ve diğer BMW prototipleri arasında kaleme, 8-serisi coupe tabanlı. Günümüzün iki kapılı 6 serisinden (6 da dört kapılı Gran Coupe formunda olabilir) daha büyük olması beklenen 8 serisi, BMW'nin amiral gemisi coupe olarak hizmet edecek, tıpkı atalarının öncülüğünden çıkmadan önce yaptığı gibi. İlginç bir tarih notu: Orijinal 8 serisi 1990'da piyasaya çıktığında, küçük, daha ucuz olan 6 serisi üretimden çıktı - sadece 8 seriden bir kaç yıl sonra geri döndü; BMW showroomlarından soluyor. Mercedes-Benz'in yaklaşmakta olan E sınıfı coupe ile savaş yapmak için daha küçük 6 serisi tutmak için, BMW 8 serisini takıma ekleyeceğini tahmin ettiğimiz gibi, tarih kendisini bu kez tekrarlamayacak.

 

Mercedes-Benz mega-lüks mega pahalı iki kapı uzaya geri hareket muhteşem S-sınıf-temelli kupa ve cabriolet , ve BMW o masada iki Almanlar için oda var düşünmek gerekir. BMW veninde biraz sportif olsaydı, orijinal 8 serisinin bir halefinin Bentley Continental ya da Continental'den bahsetmene gerek kalmadan, rahat ve konforlu, tam boyutlu Mercedes iki kapısına ilginç bir alternatif oluşturacağını düşünüyoruz. Yeni nesil Maserati GranTurismo.

 

8-serisi son 7 serisi sedan 'hafif, yarı karbon-fiber mimarisinin bir sürümüne oturacak. Bu, gelecek nesil 6'nın aynı 7 türetilmiş platformun daha küçük sürümünü kullanması beklense bile, 6 serisinin 8'ini BMW'nin hiyerarşisinde (sanki daha yüksek sayısal ismi gibi vermedi) yerleştirir. ayrıca paylaşılacaktır 2017 5-serisi sedan .

 

Şimdi serimizi dizimizde bulduğumuza göre, sanatçımızın (yukarıdaki) gösterdiği gibi, 8 serisinin 7'den daha gösterişli şekillendirmeyeceğinden bahsetmeliyiz. Render dayanarak, hem de bizim casus fotoğrafçının çekimleri ne görebilirsiniz olarak, 8 olasılıkla yakın bir benzerlik taşıyacak BMW'nin 2014 Vizyonu Gelecek Lüks kavramı , sıkışmak farlar ve tüm. Kamuflajlı prototip, 6 seriden çok daha uzun bir kaput ve kapılar ile arka tekerlek açıklığı arasındaki çok daha fazla boşluğu gösteriyor. Arka koltuklar aslında yaşanabilir! Daha da önemlisi, 8 serisi açıkça uzun bir dingil mesafesine sahipken, 7'ler kadar uzun olmamasına rağmen oldukça büyük. Tavan çizgisi, şöför kafasının üstünden gövdeli ucun sonundaki hafif bir dudak rengi spoylerine kadar zarif bir yay izliyor ve arka lambalar, Vizyon Geleceği Lüks konseptindekilerden esin kaynağı gibi görünüyor. 8 serisi coupe'in casus fotoğraflarına sahip olsak da, gelecekte gelecek bir çekilebilir versiyonunu tahmin etmek makul olmayacak. Sonuç olarak, BMW bir yumuşak 6 serisi satıyor ve Mercedes-Benz S sınıfı cabriolet sunuyor.

 

Herhangi 7-serisi motor muhtemelen 8-serisi 'motor bölmesine sığabilecek, ama biz BMW gibi 7'nin daha yaya teklifleri bazıları şunlardır şüphe 740e hibrid plug- dört silindirli / elektrik combo veya Avrupa'nın mazotlar ve dört silindirli 730i . İki kapılı 8'in sportif vibe tutarak, 740i en güçlü twin-turbo-altı satır içi ve 750i 'ikiz-turbo V-8 neredeyse bir verilir, süre kullanılabilir 7 ikiz-turbo V-12 mükemmel bir dizi için yapacak Topper (ve Benz 's S65 AMG coupe ve cabriolet için güzel bir folyo). BMW orijinal 8 serisi manuel şanzımanla V-12 önerdi, ancak modern 8 otomatik olacak, her yinelemede ZF sekiz-hızlı kullanılıyor. Arka tekerlekten çekiş standart konfigürasyon olacak ve BMW'nin xDrive dört tekerlekten çekişli kurulum isteğe bağlı olacak veya muhtemelen daha yüksek çıkışlı modellerde standart olacaktır.

Tartışma

İlk Yorumu siz yapın.
UZMAN PROFİLİ
...

Arabam .Net

Mesleğiniz

Uzmanın Tüm Makalelerini Gör MESAJ GÖNDER